Találatok száma: 9


Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Mikrotik RouterBoard ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Garancia: Nincs
1 munkanap
2 370 Ft (nettó)
3 010 Ft
Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Mikrotik RouterBoard Quick Mount Pro

Garancia: 12 hónap
2-3 munkanap
2 488 Ft (nettó)
3 160 Ft
Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Mikrotik 18POW 24V 0.8A Power adapter

Garancia: 12 hónap
2-3 munkanap
2 551 Ft (nettó)
3 240 Ft
Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Mikrotik 24HPOW 24V 1,6A Power Supply adapter Black

Garancia: 12 hónap
1 munkanap
4 843 Ft (nettó)
6 150 Ft
Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik RouterBoard S-85DLC05D SFP modul

Garancia: 60 hónap
1 munkanap
4 843 Ft (nettó)
6 150 Ft
Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Mikrotik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

Garancia: 12 hónap
1 munkanap
7 890 Ft (nettó)
10 020 Ft
Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE

Mikrotik PL7510Gi PWR-LINE Pro 1xGbE PoE

Garancia: 12 hónap
2-3 munkanap
17 213 Ft (nettó)
21 860 Ft
Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Mikrotik RouterBoard SXTsq 5 AC

Garancia: 24 hónap
2-3 munkanap
17 866 Ft (nettó)
22 690 Ft
Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Mikrotik S-3553LC20D Two SFP (1.25G) module kit single mode

Garancia: 12 hónap
1 munkanap
19 268 Ft (nettó)
24 470 Ft
^